Soul Healer

Aho! Jestem Aleksandra Gelo

Kim jestem?

To jedno z najtrudniejszych pytań, na które latami szukałam odpowiedzi. Mogłabym wymieniać wiele ról, które pełnię w swoim życiu: mama dwójki fajnych dzieciaków, była żona, spełniająca się właścicielka firmy, współczesna szamanka, uzdrowicielka dusz, przewodniczka duchowa, psycholog, certyfikowany coach, córka, siostra, przyjaciółka, kobieta, Ale to są tylko i aż role społeczne i zawodowe. Długo nie wiedziałam tak naprawdę kim jestem. Długo szukałam siebie. 

Dzisiaj mogę odpowiedzieć krótko – JESTEM PRAWDĄ. JA JESTEM. Bo w tym krótkim stwierdzeniu kryje się naprawdę wiele… W trakcie swoich 39 lat przeszłam ogromne wewnętrzne transformacje, doznałam dwóch mocnych przebudzeń duchowych, które sprawiły, że moje życie weszło na właściwe tory, wybrałam życie w trzeźwości (wolne od używek), doświadczyłam pięknych, niezapomnianych momentów, a także mnóstwo trudnych zakrętów życiowych i moralnych upadków.

Z otwartością mówię, że to właśnie te ostatnie nauczyły mnie najwięcej o sobie samej. To one dały mi największą siłę, odwagę i pokorę. Nauczyły z wdzięcznością patrzeć na wszystko co przychodzi do mojego życia i tak samo z niego odchodzi. Przebudzenia duchowe otworzyły mi oczy na wszystko co nie grało w moim życiu, wzniosły moją świadomość na wyższy poziom, pozwoliły pozbyć się masek, zdjąć kurtynę iluzji oraz stały się najważniejszym drogowskazem w moim życiu.


Dziś poprzez swoją postawę oraz pracę jako soul healer/ medicine woman, współczesna szamanka pomagam innym w transformacji do życia w pełni, aby odnajdywali radość i duchowość w codzienności. Moja praca jest misją, którą realizuję ze szczerego, otwartego serca na przemiany innych istot.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, prowadzę firmę, kocham sport, taniec, wędrówki po górach, jestem koneserką życia w prawdzie, trzeźwości i swojej dalszej drogi ku świadomości.

Moje wykształcenie

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie - mgr na kierunku Psychologia Społeczna

Szkoła Trenerów Biznesu Grupy Set
- certyfikowany trener biznesu i rozwoju osobistego

Szkoła Coachów Grupy Set
- certyfikowany coach

Martin College of Sydney w Australii

Roczna Szkoła Terapii Wielowymiarowej
Pawła Jana Mroza

Szkoła Technik Szamańskich Arvick Baghramian

A także liczne sesje indywidualne, warsztaty duchowe & rozwojowe z nauczycielami z polski i zagranicy. 

Stale się rozwijam i podnoszę swoje kompetencje. 

Korzyści pracy ze mną

Uwolnienie się od starych wzorców, schematów, traum, zranień

Przypływ nowej energii

Lekkość, radość, błogość, wolność

Zmiany, które odczujesz pod koniec sesji, przełożą się na realne zmiany w Twoim życiu

Uzdrawiając siebie - pośrednio uzdrawiasz swoje otoczenie

Poczujesz jakbyś narodził się na nowo

Uzyskaj darmową mantrę

image-tlo-ag

#MANTRY

Darmowy e-book z mantrami

Rekomendacje

Frequently Asked Questions

Wybierając dostępny termin w kalendarzu lub wysyłając maila na adres: kontakt@aleksandragelo.pl

Praca z energią jest bardzo intensywna nawet via online. Wszystko jest energią. Jesteśmy w stanie odczuć jakość energii (pozytywną/negatywną) kiedy oglądamy kogoś w tv, podczas prelekcji na żywo czy online. W trakcie naszej wspólnej pracy łączymy nasze pola energetyczne, co odczuwane jest mocno podczas pracy. 

Praca z energią jest nawet możliwa z udziałem osób z drugiego końca świata. 

Terapia wielowymiarowa pozwala pracować nad każdym możliwym obszarem: ja w relacji ze sobą, relacje miedzyludzkie, związki, praca zawodowa, zdrowie, poczucie własnej wartości, depresja, stany lękowe, problemy seksualne (blokady), traumy, uzależnienia i trudne doświadczenia z życia, a także: zdejmowanie klątw, zlorzeczeń, przekleństw; odprowadzanie dusz,  oczyszczanie i regulacja przepływu czakr, odzyskiwanie duszy, zdejmowanie pieczęci kościelnych, oczyszczanie telegoniczne z energii pozostawionej przez byłych partnerów seksualnych itp. 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy forma pracy, którą oferują jest dla Ciebie, zachęcam do kontaktu telefonicznego. Podczas krótkiej rozmowy odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. 

Sesja terapii wielowymiarowej pogłębi pracę, którą wykonujesz podczas psychoterapii. Może być doskonałym przyspieszeniem efektów i wzajemnie wspierać proces zdrowienia.  Jeśli jesteś w trakcie psychoterapii, nie ma potrzeby rezygnowania z regularnych spotkań. Nasze wspólne spotkanie potraktuj jako dodatkowe narzędzie do pracy ze sobą na jeszcze głębszym poziomie. 

Bioenergoterapia jest pracą z energią w innym zakresie. Zajmuje się energią w ciele, której zachwianie prowadzi do utraty zdrowia. Osoby zajmujące się tą metodą – mają umiejętność przywracania człowieka do stanu sprzed choroby, odblokowując kanały energetyczne, co samo w sobie ma prowadzić do wyleczenia. 

Otwierając Świętą przestrzeń pracuję z różnymi duchowymi przewodnikami ( m. in.. z archaniołami, aniołami, Jezusem i innymi Wniebowstąpionymi Mistrzami, Św. Gają, Elohimami i Istototami z wyższych wymiarów istnienia, a także ze światłem i energią Źródła. 

Przywołuję ich moc celem wsparcia całego procesu dla najwyższego dobra Twojego uzdrowienia i transformacji. Jest to najczystsza postać pracy z energią, w trakcie której ja staję się „narzędziem” prowadzonym przez Siłę Wyższą. 

Jeśli czujesz, że taki rodzaj pracy kłóci się z Twoją wiarą, rekomenduję nie korzystać z sesji. 

Warsztat grupowy może być doskonałym początkiem do pracy ze sobą lub uzupełnieniem pracy indywidualnej. W trakcie sesji indywidualnej jesteśmy w stanie popracować wyłącznie nad Twoim problemem, bardzo szczegółowo i dokładnie. 

W trakcie warsztatów grupowych pracujemy nad ogoólnym zagadnieniem, jednak każdy z uczestników jest także w swoim własnym procesie. 

Kontakt

E-mail: kontakt@aleksandragelo.pl

Telefon:  +48605616387