Soul Healer

Jestem Aleksandra Gelo

Kim jestem?

To jedno z najtrudniejszych pytań, na które latami szukałam odpowiedzi. Mogłabym wymieniać wiele ról, które pełnię w swoim życiu: mama dwójki fajnych dzieciaków, była żona, spełniająca się właścicielka firmy, współczesna szamanka, uzdrowicielka dusz, przewodniczka duchowa, psycholog, certyfikowany coach, córka, siostra, przyjaciółka, kobieta, Ale to są tylko i aż role społeczne i zawodowe. Długo nie wiedziałam tak naprawdę kim jestem. Długo szukałam siebie.

Dzisiaj mogę odpowiedzieć krótko – JESTEM PRAWDĄ. JA JESTEM. Bo w tym krótkim stwierdzeniu kryje się naprawdę wiele… W trakcie swoich 39 lat przeszłam ogromne wewnętrzne transformacje, doznałam dwóch mocnych przebudzeń duchowych, które sprawiły, że moje życie weszło na właściwe tory, wybrałam życie w trzeźwości (wolne od używek), doświadczyłam pięknych, niezapomnianych momentów, a także mnóstwo trudnych zakrętów życiowych i moralnych upadków.

Z otwartością mówię, że to właśnie te ostatnie nauczyły mnie najwięcej o sobie samej. To one dały mi największą siłę, odwagę i pokorę. Nauczyły z wdzięcznością patrzeć na wszystko co przychodzi do mojego życia i tak samo z niego odchodzi. Przebudzenia duchowe otworzyły mi oczy na wszystko co nie grało w moim życiu, poszerzyły moją świadomość, pozwoliły pozbyć się masek, zdjąć kurtynę iluzji oraz stały się najważniejszym drogowskazem w moim życiu. I ta podróż nadal trwa 🙂

Dziś poprzez swoją postawę oraz pracę jako soul healer/ medicine woman, współczesna szamanka pomagam innym w transformacji do życia w pełni, aby odnajdywali radość i duchowość w codzienności. Moja praca jest misją, którą realizuję ze szczerego, otwartego serca na przemiany innych istot.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, prowadzę firmę, kocham sport, taniec, wędrówki po górach, jestem koneserką życia w prawdzie, trzeźwości i swojej dalszej drogi ku świadomości.

Moje wykształcenie

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie – mgr na kierunku Psychologia Społeczna

Szkoła Trenerów Biznesu Grupy Set
– certyfikowany trener biznesu i rozwoju osobistego

Szkoła Coachów Grupy Set
– certyfikowany coach

Martin College of Sydney w Australii

Roczna Szkoła Terapii Wielowymiarowej
Pawła Jana Mroza

Szkoła Technik Szamańskich Arvick Baghramian

A także liczne sesje indywidualne, warsztaty duchowe & rozwojowe z nauczycielami z polski i zagranicy.

Stale się rozwijam i podnoszę swoje kompetencje.

Korzyści pracy ze mną

Uwolnienie się od starych wzorców, schematów, traum, zranień

Przypływ nowej energii

Lekkość, radość, błogość, wolność

Zmiany, które odczujesz pod koniec sesji, przełożą się na realne zmiany w Twoim życiu

Uzdrawiając siebie – pośrednio uzdrawiasz swoje otoczenie

Poczujesz jakbyś narodził się na nowo

Uzyskaj darmową mantrę

image-tlo-ag

#MANTRY

Darmowy e-book z mantrami

Rekomendacje

Alicja
Jestem po drugiej sesji z Olą. To był jeden z najcięższych tematów, z którym przez bardzo długo nie mogłam sobie poradzić. Dziękuje Olu, że się mną zaopiekowałaś i poprowadziłaś mnie na lepsza drogę. Węże zmieniają skórę, ale my chyba też😆 Czuje się silniejsza, patrzę na przyszłość ze spokojem i zaufaniem do siebie i do świata. Jeśli zastanawiacie się nad sesją to powiem Wam, że nie warto zwlekać tylko postawić siebie na pierwszym miejscu. Namaste ☀️🙏🌻🌹
Paulina
Sesja z Tobą była najpiękniejszą, a jednocześnie najbardziej "przerażającą" podróżą, jaką dotychczas odbyłam.  Musiałam stanąć twarzą w twarz ze swoimi najgorszymi demonami i zebrać się na odwagę, by je pokonać. Ta droga w głąb siebie pozwoliła mi zrozumieć genezę powstania największych traum, kompleksów oraz całej plejady niechcianych cech i zachowań. Zrozumiałam, że to wszystko nie należy do mnie, że zostało jedynie wgrane na twardy dysk życia, który w każdej chwili mogę zresetować i powrócić do ustawień fabrycznych, by być znowu prawdziwą sobą, w najczystszej postaci. To spotkanie uświadomiło mi tak WIELE!!!    Dziękuję to za mało!!!
Sesja z Tobą była najpiękniejszą, a jednocześnie najbardziej „przerażającą” podróżą, jaką dotychczas odbyłam. Musiałam stanąć twarzą w twarz ze swoimi najgorszymi demonami i zebrać się na odwagę, by je pokonać. Ta droga w głąb siebie pozwoliła mi zrozumieć genezę powstania największych traum, kompleksów oraz całej plejady niechcianych cech i zachowań. Zrozumiałam, że to wszystko nie należy do mnie, że zostało jedynie wgrane na twardy dysk życia, który w każdej chwili mogę zresetować i powrócić do ustawień fabrycznych, by być znowu prawdziwą sobą, w najczystszej postaci. To spotkanie uświadomiło mi tak WIELE!!! Dziękuję to za mało!!!
Ania Szczubałek
“Dla mnie sesja z Tobą była niesamowitym przeżyciem. Dopiero odkrywam duchową stronę życia 🙂 Na sesji czułam się bezpiecznie. Zostałam doskonale wysłuchana i zaopiekowana. Po sesji czuję się błogo i przyjemnie. Po kilku dniach z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że do mojego życia wreszcie wraca spokój. Uśmiech wrócił na moją twarz 🙂 mam ochotę na więcej spotkań z Tobą 🙂 na pewno się jeszcze odezwę. Pozdrawiam serdecznie 🙂
Asia
Muszę, bo się udusze ! Niesamowite… Jutro napiszę kilka słów więcej. Póki co jestem w szoku… Dotknęłyśmy problemów czakry podstawy i krzyżowej. I co się okazało ? Wraz z oczyszczeniem, które otrzymałam od Ciebie dostałam OKRES! I może to nic takiego, ale około 3 tyg temu odstawiłam dziecko od piersi i moje cykle są niesamowicie nieregularne i nie ma szans na przewidzenie kiedy będzie następna miesiączka. No i proszę.. ciało również musiało się oczyścić… 🤯🤯🤯 A czakra sakralna.. Gdy zaczynam medytować i skupiać się na oddechu to zawsze czułam że nie mogę zrobić takiego pełnego i płynnego wydechu.. czułam taką gule, blokadę.. było to na tyle uprzykrzające świadomy oddech, że zaczęłam się zastanawiać nas jakimiś warsztatami w tym kierunku, bo myślałam, że coś robię źle 🤷.. wczoraj przed snem usiadłam do medytacji i pierwsze co poczułam… To płynność oddechowa. Powietrze przepływało przez moje ciało niesamowicie swobodnie i płynnie. Bez zacięcia, bez blokady.. to było takie wrażenie, że nie wierzyłam.. łzy radości płynęły i nie mogłam się skupić na medytacji z wrażenia ! Jak już emocje zostały przyjęte i radość wypełniła całe moje ciało to mogłam iść dalej.. no i medytując przyszło do mnie coś baardzo ciekawego.. wciąż to analizuje. Od dzieciństwa mam taki sen, ciężki do opisania.. bo to nie jest żaden obraz a bardziej emocje związane z wibracjami ?? Nie wiem, bardzo trudne to do wyjaśnienia. No ale do sedna.. czułam takie 2 fale, one występowały naprzemiennie. Jedna fala dawała takie odczucia spokoju, przytulności i ciepła a druga szorstkość, nerwowość, napięcie. Wchodząc w stan medytacji przyszła do mnie ta fala.. ale tylko ta pierwsza. Doslownie czułam w ciele spokój, taki błogostan.. i czułam jakbym była okryta najprzyjemniejszym kocem na świecie.. no dla mnie niesamowite doznanie 😍😍 Tak bardzo niewiarygodne a z drugiej strony takie realne.. wielkie WOW !! Czuje się wspaniale, DZIEKUJE ❤️❤
Marta
„Błyszcze dziś jak diament 😉 dziękuję kochana 🥰🤗❤️”
Grzegorz
„Proces przez który poprowadziła mnie Ola był jedną z najbardziej niezwykłych rzeczy jakie przydarzyły w moim burzliwym życiu. Mimo sporego wglądu w siebie i pracy nad sobą ,którą realizuje od wielu miesięcy razem z Ola dotarłem do takich miejsc w sobie, o których istnieniu w ogóle nie miałem pojęcia. Najważniejsze dla mnie w tym procesie było jednak to, że czułem się przez cały czas jego trwania niezwykle bezpiecznie i właśnie przez to uważam, że każda osoba, która szuka powinna wybrać Olę. Szamanów, osób pracujących z energią jest coraz więcej, ale takich którzy robią to w sposób mądry i bezpieczny wcale nie tak wielu. Duchowość daje wspaniałe narzędzia i możliwości, ale jednak żyjemy w naszym cudownym 3D – Ola tworzy piękny i bezpieczny pomost pomiędzy tymi dwoma światami.”
Joanna
„Dziś 10 rocznica śmierci mojego taty, a że jak się okazało on bym tematem przewodnim naszej sesji to opisze parę słów kontynuacji moich zmian 🙂 dość symboliczna dla mnie jest ta rocznica 🙂 Na początku roku trafilam do mojego kolegi- naturopaty pracującego z energią że spuchnietym kolanem. Jak się okazalo- problem tkwił w emocjach.. Ponastawial co mógł i przeszło, ale jakiś miesiąc temu sytuacja się powtórzyła. No i znów.. emocje.. zrobił co mógł, ale jak się okazało po kilku dniach opuchlizna zeszła w hm.. połowie? I tak sobie myślę.. dobra, poczekam na sesję z Tobą, to mi pomoże.. jeśli nie to wtedy do niego wrócę. No i oczywiście się nie pomyliłam, kolano dziś już jest w pełni sprawne i nie czuje żeby cokolwiek z nim się działo.. 😁😁 Dalej.. to chyba to co najbardziej mnie cieszy.. podczas medytacji po raz pierwszy poczułam połączenie ze sobą, niesamowite uczucie szczęścia i miłości♥️ dosłownie czułam i dalej czuje podczas praktyk (w sumie nie tylko podczas praktyk) motyle w brzuchu !! Wspaniałe uczucie 😍😍 No i spokój.. czuje jeden wielki spokój.. to dość dziwne, bo jestem raczej narwanym nerwusem 🤣🤣 a teraz jakoś tak wszystko dzieje się wolniej i mimo, że nie mieszkamy dalej z… to znajduje czas na to co ważne, zaczęłam nawet chodzić na długie spacery do lasu z córeczką 😍♥️ i przytulam drzewa 😁😁 Sesja z Tobą to był idealny początek pięknej drogi ♥️ Dziękuję ♥️♥️ A i jeszcze.. z tym w sumie przyszłam do Ciebie- chciałam odnaleźć siebie, i swoją drogę. Nie wiedziałam w którą stronę mam iść. Wczoraj to poczułam ♥️. Wiem, gdzie iść 😍♥️ I właściwie muszę przyznać, że nie spodziewałam sie tyłu zmian, z jednej strony małych, ale tak na prawdę wielkich ! ♥️ Dziękuję, dziękuję♥️”
Kamila
„Ola!!!!!! Ja od wczoraj latam! Mam już tak inną energię…że nie mam pytań! Co się stanie, jak my jeszcze inne rzeczy przepracujemy??? 🔥🔥 W każdym razie już dziś, wstałam bez strachu, bez tego ciężaru, że sobie nie poradzę! Poradzę sobie ze wszystkim! Nie będzie łatwo, ale wiem, że dam radę, bo jestem ważna, jestem odważna, spokojna, i pełna cudownej nowej energii. Czuję się totalnie jakbym wyszła do światła…i ta lekkość… to jest trudne do opisania, ale Ty wiesz! Mam czystą głowę-nie przychodzą te złe myśli-Ty to zabrałaś! Znowu pisząc to ryczę, ale to takie jeszcze łzy szczęścia, które jeszcze pewnie oczyszczają! Cudownie, że jesteś, cudownie, że jesteś w moim z życiu! Jesteś najlepszą szamanką na Świecie! Love! 💕💕💕 Wieczorem zrobiłam Hoponopono dla Mamy 💕 kocham Twoje medytacje! Z tym można pracować! Dziękuję! …. Ale mam ogromny spokoj w sercu, w glowie, co ma byc to bedzie! Nie boje sie ❤️❤️❤️Poza tym nie wiem jak to zrobiłaś, ale naprawdę zabrałaś wszystkie złe myśli na mój temat z mojej głowy…nie ma tego, nawet ciężko mi te rzeczy teraz przychodzą w ogóle, muszę się na maxa skupić, żeby ogarnąć co ja tam złego na siebie mówiłam. Codziennie mantra – jestem ważna 💕 chyba to sobie wytatuuje – serio!”
Patrycja
Olu to było niesamowite przeżycie ! Wychodziło ze mnie wszystko co zle wyrzuciłam to w kosmos … trafiłam na Ciebie nie bez powodu i wiem ze wrócę jeszcze do Ciebie oraz w to cudowne miejsce ! Moja transformacja się zaczyna a ja cieszę się ze mam kontakt do tylu ciekawych mentorów i rytuałów w tym magicznym miejscu ! Dziękuje Ci za pierwsza przygodę tego typu w moim życiu .. wiem ze tez chce tak prowadzić moja przyszłość i ze moim przeznaczeniem jest pomoc innym.

Miałam okazję brać udział w kręgu ,który prowadziła Aleksandra Gelo…Był to ńiesamowity krąg kobiet i mężczyzn…Prowadząca zrobiła na mnie mocne wrażenie ,biła od Niej Moc i siła przekazu.Bursztyn jest to związek organiczny,który elektryzuje się ujemńie po potarciu…I ta wlaściwość jest niesłychana. My wszyscy na tym kręgu poczuliśmy się naelektryzowani niczym bursztyny…Mimo trzaskającego mrozu za oknem …pośrodku srogiej zimy mieliśmy ogień w sercu,dłoniach,stopach…Miałam wrażenie jakbym zostawiła bagaż niepotrzebnych wrażeń a dostała piękny plecak z prowiantem i bilet na najpiękniejszą wyspę i nawet nie muszę lecieć bo już na niej jestem…Aleksandra wydobywa potencjał Mocy z każdego bez względu na płeć,pochodzenie czy przeżycia spakowane do niejednej walizki.Podróż z Nią jest bardzo potrzebnym wydarzeniem w życiu.Jestem podróżniczką i niejedną podróż odbyłam…Ta pozostanie na długo na Mojej czerwonej Liście. …
Rafał – Republika Szczęścia
Cześć Ola, bardzo dziękuję za wcześniejszy warsztat 🙏 To było dla mnie bardzo mocne przeżycie.
Ania – Bezarchitekta.pl
„Oleńko, Bardzo Ci dziękuję za to co robisz i jakie piękne możliwości rozwoju stwarzasz. Ten warsztat był dla mnie absolutnie wyjątkowy. Doświadczyłam poprzez ciało prawdziwej transformacji, kiedy ciało i umysł i serce połączyły się w jedność i zaczęły ze sobą być. Poprzez ruch ciała komunikowałam się z tym co było we mnie głęboko pod jakąś warstwą przekonań i starego sposobu patrzenia na siebie i świat. Taniec pozwolił mi wejść wgłąb mojej prawdy i to cały czas trwa i rodzi piękne owoce akceptacji, zrozumienia, miłości. Na poziomie logicznym wiele z rzeczy z którymi przyszłam na to piękne, niedzielne spotkanie było dla mnie oczywistych. Z poziomu umysłu wiedziałam jak mam patrzeć, gdzie patrzeć. Jednak to dopiero taniec i jego terapeutyczna moc pozwoliła mi na głębokie doświadczenie siebie w tym, co na poziomie poznania było mi już znane. A w tańcu i poprzez uwolnienie energii spotkałam się z samą sobą będąc jednością ciała, serca i umysłu. Przepiękne i bardzo głębokie doświadczenie, które pozwala mi być jeszcze bliżej siebie, czuć siebie, rozmawiać z samą sobą, widzieć siebie. Dziękuję”
Ania
„Oleńko, Bardzo Ci dziękuję za to co robisz i jakie piękne możliwości rozwoju stwarzasz. Ten warsztat był dla mnie absolutnie wyjątkowy. Doświadczyłam poprzez ciało prawdziwej transformacji, kiedy ciało i umysł i serce połączyły się w jedność i zaczęły ze sobą być. Poprzez ruch ciała komunikowałam się z tym co było we mnie głęboko pod jakąś warstwą przekonań i starego sposobu patrzenia na siebie i świat. Taniec pozwolił mi wejść wgłąb mojej prawdy i to cały czas trwa i rodzi piękne owoce akceptacji, zrozumienia, miłości. Na poziomie logicznym wiele z rzeczy z którymi przyszłam na to piękne, niedzielne spotkanie było dla mnie oczywistych. Z poziomu umysłu wiedziałam jak mam patrzeć, gdzie patrzeć. Jednak to dopiero taniec i jego terapeutyczna moc pozwoliła mi na głębokie doświadczenie siebie w tym, co na poziomie poznania było mi już znane. A w tańcu i poprzez uwolnienie energii spotkałam się z samą sobą będąc jednością ciała, serca i umysłu. Przepiękne i bardzo głębokie doświadczenie, które pozwala mi być jeszcze bliżej siebie, czuć siebie, rozmawiać z samą sobą, widzieć siebie. Dziękuję”
M.
„Najcudowniejsza Olu na świecie, Gdy tylko Ewelina pochwaliła się swoją twórczością, od razu wpadłam na pomysł, że musimy się wybrać do Ciebie, aby obydwie zawalczyć ze swoimi lękami. Gdy pierwszy raz wspomniałam jej o Tobie, użyłam słów „To szczęście móc znać tę kobietę”. Tymi słowami chcę podziękować losowi za to, że kiedyś dawno temu miałam okazję poznać Ciebie. Dziękuję Ci, że dzielisz się ze mną swoją wiedzą, energią i tym co czujesz. To jest mega budujące w dzisiejszym świecie. Często zastanawiam się skąd się bierze Twoja siła. Jesteś przepięknym człowiekiem. Mogłabym Cię przytulać, bez przerwy <3. Jestem Twoją fanką i kibicuję Ci z całego serca. Dzisiaj, gdy już ochłonęłam po niedzielnych wrażeniach jestem gotowa opowiedzieć Ci w całości z czym przyszłam do Ciebie…[…] Afirmacja jaką wylosowałam brzmi: „Przeszłość jest za mną. Nadszedł nowy dzień. Dzień, który przeżywam po raz pierwszy. Koncentruję się na teraźniejszości i cieszę się każdą jej chwilą”. Sama mówiłaś, że one nie są przypadkowe. Tego się będę, trzymać, obiecuję :). Dałaś mi ogrom energii, wskazałeś drogę, więc teraz postaram się zwalczyć swoje demony. Z wdzięcznością”
Agnieszka Pietraszek
„Krąg kobiet i mężczyzn to moje drugie warsztatowe spotkanie z Olą. Pierwszy raz widziałyśmy się na Ceremonii Przebudzenia Dzikiej Kobiety, gdzie zmierzyłam się wtedy z pewną traumą, a dzięki wsparciu, jakie otrzymałam na samym warsztacie i po nim pozwoliło mi przepracować ważne dla mnie kwestie. Krąg kobiet i mężczyzn miał dla mnie zupełnie inny wymiar. Była to praca z moją życiową energią w zupełnie innym kontekście. Takie spotkania dla mnie to kolejny krok w kierunku głębszego poznania siebie – tego kim jestem, co lubię, czego pragnie moja dusza. Ola to niesamowita Przewodniczka. Wprowadza atmosferę bezpieczeństwa i zaufania, dzięki czemu cały proces odbywa się na głębokim poziomie z pełnym zrozumieniem i akceptacją dla tego, co się dzieje. Rozwój duchowy to jeden z najważniejszych etapów w moim życiu. Cieszę się, że Ola pokazuje to, jak tę duchowość odnaleźć i oczyścić z niekorzystnych dla nas wibracji. Z całego serca polecam warsztaty u Oli, sama już niedługo pójdę o krok dalej i skorzystam z sesji indywidualnej, bo widzę, jaką moc mają spotkania z Olą.”
Previous
Next

Frequently Asked Questions

Jak mogę zapisać się na sesję?

Wybierając dostępny termin w kalendarzu lub wysyłając maila na adres: kontakt@aleksandragelo.pl

Czy sesja online działa tak samo jak podczas spotkania na żywo?

Praca z energią jest bardzo intensywna nawet via online. Wszystko jest energią. Jesteśmy w stanie odczuć jakość energii (pozytywną/negatywną) kiedy oglądamy kogoś w tv, podczas prelekcji na żywo czy online. W trakcie naszej wspólnej pracy łączymy nasze pola energetyczne, co odczuwane jest mocno podczas pracy.

Praca z energią jest nawet możliwa z udziałem osób z drugiego końca świata.

Nad jakimi obszarami możemy pracować?

Terapia wielowymiarowa pozwala pracować nad każdym możliwym obszarem: ja w relacji ze sobą, relacje miedzyludzkie, związki, praca zawodowa, zdrowie, poczucie własnej wartości, depresja, stany lękowe, problemy seksualne (blokady), traumy, uzależnienia i trudne doświadczenia z życia, a także: zdejmowanie klątw, zlorzeczeń, przekleństw; odprowadzanie dusz,  oczyszczanie i regulacja przepływu czakr, odzyskiwanie duszy, zdejmowanie pieczęci kościelnych, oczyszczanie telegoniczne z energii pozostawionej przez byłych partnerów seksualnych itp.

Czy terapia jest dla mnie?

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy forma pracy, którą oferują jest dla Ciebie, zachęcam do kontaktu telefonicznego. Podczas krótkiej rozmowy odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Czy sesja pracy z energią zastąpi mi psychoterapię?

Sesja terapii wielowymiarowej pogłębi pracę, którą wykonujesz podczas psychoterapii. Może być doskonałym przyspieszeniem efektów i wzajemnie wspierać proces zdrowienia.  Jeśli jesteś w trakcie psychoterapii, nie ma potrzeby rezygnowania z regularnych spotkań. Nasze wspólne spotkanie potraktuj jako dodatkowe narzędzie do pracy ze sobą na jeszcze głębszym poziomie.

Czy to jest coś takiego jak bioenergoterapia?

Bioenergoterapia jest pracą z energią w innym zakresie. Zajmuje się energią w ciele, której zachwianie prowadzi do utraty zdrowia. Osoby zajmujące się tą metodą – mają umiejętność przywracania człowieka do stanu sprzed choroby, odblokowując kanały energetyczne, co samo w sobie ma prowadzić do wyleczenia.

Jestem katoliczką, czy te metody uderzają w moją wiarę?

Otwierając Świętą przestrzeń pracuję z różnymi duchowymi przewodnikami ( m. in.. z archaniołami, aniołami, Jezusem i innymi Wniebowstąpionymi Mistrzami, Św. Gają, Elohimami i Istototami z wyższych wymiarów istnienia, a także ze światłem i energią Źródła.

Przywołuję ich moc celem wsparcia całego procesu dla najwyższego dobra Twojego uzdrowienia i transformacji. Jest to najczystsza postać pracy z energią, w trakcie której ja staję się „narzędziem” prowadzonym przez Siłę Wyższą.

Jeśli czujesz, że taki rodzaj pracy kłóci się z Twoją wiarą, rekomenduję nie korzystać z sesji.

Jaka jest różnica pomiędzy terapią indywidualną a warsztatem grupowym?

Warsztat grupowy może być doskonałym początkiem do pracy ze sobą lub uzupełnieniem pracy indywidualnej. W trakcie sesji indywidualnej jesteśmy w stanie popracować wyłącznie nad Twoim problemem, bardzo szczegółowo i dokładnie.

W trakcie warsztatów grupowych pracujemy nad ogoólnym zagadnieniem, jednak każdy z uczestników jest także w swoim własnym procesie.

Kontakt

E-mail: kontakt@aleksandragelo.pl

Telefon:  +48605616387