praca z energią-ag

Praca z energią

Praca z energią to terapia wielowymiarowa. Łączę wiedzę/praktykę psychologiczną, ustawienia systemowe, naukę z zakresu fizyki kwantowej, praktyki treningu mentalnego poprzez pracę z podświadomością z technikami i ceremoniami szamańskimi, głęboką pracą z polem energetycznym,  medytacjami oraz różnorodnymi technikami pracy z ciałem. W swojej pracy integruję korzenny szamanizm, taniec intuicyjny, śpiew, grę na instrumentach, połączenie z duchami zwierząt oraz świętych roślin.  Każde spotkanie jest inne - bo jest Twoje. 

Podczas sesji możemy pracować nad każdym możliwym obszarem: ja w relacji ze sobą, ja w relacji z innymi, związki, kariera, zdrowie, poczucie własnej wartości, depresja, stany lękowe, problemy seksualne (blokady), traumy, uzależnienia, trudne doświadczenia z życia. 

Moja praca obejmuje także: zdejmowanie klątw/złorzeczeń/przekleństw, odprowadzanie dusz, oczyszczanie i regulacja przepływu czakr, odzyskiwanie duszy, zdejmowanie pieczęci kościelnych, odcinanie połączeń karmicznych z poprzednich wcieleń, oczyszczanie rodów z negatywnych energii, oczyszczanie telegoniczne z energii pozostawionej przez byłych partnerów seksualnych itp. 

Sesje indywidualne 

Sesja trwa 2-3h. Jest to bardzo intensywna praca z energią w pełnym bezpieczeństwie, które zawsze jest dla mnie priorytetem. Podczas pracy otwieramy pole energetyczne w świętej przestrzeni i pracujemy na tym, co zostaje nam ukazane/zczytane z pola. Schodzimy w odmęty ciemności, aby uleczyć te obszary, które potrzebują uzdrowienia i na tyle ile masz w sobie gotowość.  Docieramy do prapczyny problemu. W trakcie sesji często pracuję na powracających energiach karmicznych, oczyszczamy Twoje pole z nieodprowadzonych dusz, podpięć i bytów zewnętrznych. Uwalniamy wzorce i schematy od naszych przodków, rodziców, a także tych, które sami sobie wybraliśmy przychodząc na tę planetę. Odblokowujemy czakry z blokad wewnętrznych i programów, które już Ci nie służą.

 

W trakcie sesji wychodzi dokładnie tyle, ile ma wyjść. Wszystko zależy od Twojej otwartości, gotowości i przede wszystkim wiary w tego typu pracę. Chcąc objąć wszystko logicznym umysłem, można nie zrozumieć za wiele…

Całość odbywa się w trakcie świętej ceremonii, zapraszając energie/istoty, które mają w swoich sercach nasze najwyższe dobro.

Taka sesja odpowiada kilku-kilkunastu godzinom terapii tradycyjnej. Jeśli jesteś objęty/a procesem terapeutycznym, to jedno drugiego nie wyklucza. Terapia wielowymiarowa będzie doskonałym uzupełnieniem Twojej aktualnej lub zakończonej terapii, jako że psychologia/psychiatria nie obejmuje pracy dla duszy. Wspomniana sesja obejmuje pracę w holistyczny sposób poprzez duszę, umysł, emocje oraz ciało i jest pogłębiona o pracę z energią. 

 

Możemy spotkać się jednorazowo, aby przepracować to, z czym przychodzisz lub spotykać się cyklicznie, pracując nad innym obszarem Twojego życia. 

 

 

Odpowiedzialność za sukces procesu leży po Twojej stronie. Efekt jest zależny od Twojej otwartości i wiary. Od tego na ile otworzysz swoje pole. 

Efekty mogą być odczuwalne od razu lub po dłuższym czasie integracji (Ważne! Przeczytaj o procesie integracji) . Moi podopieczni wskazują na odczucie lekkości, ciepła w klatce piersiowej, spokój i radość zaraz po sesji. 

 

Ja ze swojej strony, jestem odpowiedzialna za trzymanie bezpieczeństwa, zczytywanie informacji z pola i przeprowadzenie Ciebie w bezpieczny sposób, od początku do końca przez proces znajdywania prapczyczyny, oczyszczenia i uwolnienia starych energii (za Twoją zgodą). 

 

Po sesji otrzymujesz ode mnie rekomendacje do pracy własnej. 

Pamiętaj, że po naszym spotkaniu potrzebny jest czas na pełną integrację, tego co zostało uzdrowione i uwolnione. 

Bez Twojej pracy własnej i bez wdrożenia konkretnych zmian, o których mówimy na sesji, nie zadzieje się nic! 

Sesja to nie „czarodziejska różdżka”, która odmienia życie ot tak. To poważna i głęboka praca, za którą w pełni bierzesz odpowiedzialność na siebie. I jeśli masz gotowość na intensywną pracę, wówczas możesz spodziewać się pięknych owoców. 

 

Proszę poczuj dokładnie, czy jesteś gotowy na tego typu pracę. 

Proszę również nie kieruj się wyborem swojej koleżanki, czy bliskich osób. Nie rekomenduję również kupowania sesji na prezent bez uprzedniego porozumienia z osobą obdarowywaną. Na siłę nie ma efektów! 

Zaufaj sobie! Twoje pole i Twoje serce dokładnie wiedzą, czy to jest ten czas na Ciebie i tego typu pracę. 

 

Jeśli czujesz, że to jest ten moment, to zapraszam serdecznie do kontaktu 🙂

 

W przypadku pytań, pozostaję do Twojej dyspozycji zarówno przed jak i po sesji. 

 

O szczegółowych transformacjach i efektach sesji przeczytaj w rekomendacjach na dole tej strony. 

 

Zachęcam także do przeczytania FAQ

 

Koszt sesji indywidualnej:

300 zł/godzinę zegarową 

Czas trwania: 2-3 godziny

Sesje uzdrawiające dla par

Związki stanowią ważną część naszego życia. W zdrowej relacji obie strony pozostają wolne w swoich jakościach, realizują swoje cele, wspólnie wzrastają i towarzyszą sobie w pięknych i trudnych chwilach. Są wolne od roszczeń i nierealnych oczekiwań względem siebie. 

W relacjach doświadczamy wiele różnorodnych wyzwań. Przenosimy wzorce i schematy z relacji w relację, często zupełnie nieświadomie. Wpływ na to jak budujemy nasze związki ma wiele czynników: nasze wychowanie, model, w którym wzrastaliśmy, patriarchat, który niezwykle mocno zakorzenił się w naszym systemie mentalnym, rany, traumy, wzorce wielopokoleniowe oraz relacje karmiczne. Możemy uciekać w kolejne związki, zmieniąc partnerów i szukając tej „idealnej” osoby. Niestety wzorce i tak powrócą, dopóki nie odrobimy lekcji . 

Sesja dla par pozwala nam spojrzeć na wyzwanie, z którym mierzycie się w relacji z innej perspektywy. Znajdujemy blokady, które przeszkadzają Wam stworzyć szczęśliwą relację. Uwalniamy i uzdrawiamy programy, rany (zadane sobie nawzajem, zranienia naszych rodziców wnoszone w Twój aktualny związek), wzorce i energie przejęte od poprzednich partnerów). Dokonujemy oczyszczenia telegonicznego naszych ciał i pola energetycznego z energii pozostawionej przez poprzednich partnerów seksualnych. 

Wypracowujemy wspólnie właściwy dla Was sposób wyrażania potrzeb (w poszanowaniu wartosci obydwu stron) i otwieramy Wasze serca na pełnię miłości. 

 

Po sesji otrzymujecie ode mnie rekomendacje do pracy wspólnej i indywidualnej. 

Najlepsze efekty osiągamy w cyklicznych spotkaniach, raz w miesiącu. Terapię par możecie wspomóc terapią indywidualną. 

 

Koszt sesji dla par:

650zł/godzinę zegarową

Czas trwania: 2-3 godziny

sesja dla par
oczyszczanie energetyczne pomieszczeń

Oczyszczanie energetyczne pomieszczeń

 

W niektórych pomieszczeniach czujemy się komfortowo i bezpiecznie. Panuje w nich tzw. przyjazna atmosfera. Z innych chcemy jak najszybciej uciec. Przestrzenie, w których przebywamy tj. nasze mieszkania, domy, biura, w których pracujemy wpływają na nas w znaczący sposób. 

 

Energie, które są nagromadzone w przestrzeniach blokują nam przepływ obfitości w różnych strefach naszego życia. Powodują, że czujemy się zmęczeni, rozdrażnieni, odbierają nam siły witalne, kreatywność, blokują przepływ finansowy, często popadamy w konflikty z innymi mieszkańcami, zapadamy na choroby z niewiadomych przyczyń, czy doświadczamy paranormalnych zjawisk. Mają wpływ na sukces inwestycji w przypadku nieruchomości biznesowych. 

 

Sesja oczyszczania energetycznego pozwala oczyścić przestrzeń z energii, blokad, bytów, klątw, które blokują przepływ pozytywnej energii oraz otworzyć ją na przepływ obfitości. 

 

W trakcie sesji szukamy przyczyn aktualnej sytuacji, dzięki czemu skutecznie możemy uzdrowić przestrzeń. 

 

Koszt sesji oczyszczania pomieszczeń

od 1000zł (cena ustalana jest indywidualnie i zależy od wielkości pomieszczenia) 

 

Wystawiam faktury dla firm

Jak zadbać o siebie po sesji? 

 
Proces integracji

Po sesji bardzo ważne jest, abyś dał/dała sobie czas na zintegrowanie całej wykonanej pracy. Nowej energii i wzorców. Dobrze wziąć kąpiel 20-40 min z 1kg soli morskiej lub soli Epsom. Daj sobie czas na odpoczynek i regenerację. Czasem mogą pojawić się zakwasy w ciele, jak po dobrym treningu fizycznym. Zaraz po sesji Twoja dusza jest już na innym poziomie (wolna od tego, co zostało uwolnione), jednak ciało fizyczne, emocjonalne oraz mentalne potrzebują więcej czasu na kalibrację – dołączenia/wyrównania energetycznego do poziomu duszy. Możesz doświadczać radości lub również smutku, płaczu, w raz z którym Twój cały system będzie dokańczał pracę, którą wykonaliśmy podczas sesji uzdrawiania. 

Czasem proces integracji jest bardzo łagodny, czasem trudny. Mogą otwierać się warstwy, do których wcześniej nie miałaś/eś dostępu, bo były wyparte głęboko do podświadomości. Jest to niezwykle ważny czas, który będzie wymagał od Ciebie dużo uważności i troski o siebie. 

Taka integracja może trwać od kilku dni do kilku tygodni. 

W ciągu kilku dni od sesji nie podejmuj ważnych życiowych decyzji, nie dokonuj wyborów, nie wchodź w konflikty, unikaj rozwiązywania problemów ze swoimi bliskimi.

Czasem możesz mieć odczucie bycia „testowanym” przez nowe sytuacje, mogą ujawniać się kolejne wzorce, które warto przepracować na kolejnej sesji za jakiś czas. 

Zasady dotyczące zapisów: 

  • Dokonaj przedpłaty w wysokości 100zł, aby mieć pewność, że termin zostanie zarezerwowany dla Ciebie. Ta kwota jest gwarancją zarówno dla mnie, jak i dla Ciebie, że szanujemy wzajemnie swój czas.
  • Rezerwacja terminu bez wpłacenia zaliczki wygasa po 24h.
  • Pozostała część kwoty płatna jest przelewem na konto lub gotówką po sesji.
  • W przypadku rezygnacji z sesji do 24h zaliczka pozostaje bezzwrotna.
  • W przypadkach losowych prośba o pilny kontakt ze mną pod nr tel 605 616 387

UWAGA

Jeśli potrzebujesz pomocy, ale Twoja sytuacja finansowa sprawia, że nie możesz skorzystać z moich usług, napisz do mnie i otwarcie opisz swoją sytuację. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które będzie zadowalące dla obu stron. 


Magda
Moje świadectwo, ktore odmienilo moje zycie, gdzie nie ma juz bolu. Od 15 lat zmagalam sie ze strasznym bolem brzucha, ktory naprawde zabieral ze mnie normalność.Bol brzucha pojawil sie 15 lat temu po zmarlym synku,ktorego urodzilam w 6.5 ciąży. Bol byl tak duzy ze czasami mdlalam i nikt nie wiedzial jak mi pomoc bo niby wszystko bylo ok. Gdy zobaczylam Ole na instagramie (borykalam sie z problemem z ludźmi i szukałam przyczyny dlaczego tak sie dzieje) umowilam sie na sesję i ona do mnie zaczela mowic o moim zmarlym dziecku ...Moje oczy były poruszone do lez bo jak to? Skąd ona to wie o moim synku mowila głowa. Hmmm Od tej sesji mija pare miesiecy i bol odszedl. Nawet nieprobuje tego wytłumaczyć bo wiem ze wszystko bylo we mnie wyparte,odrzucone niekochane... Teraz jestem innym czlowiekiem dzięki Oli ktora przepracowala ze mna bardzo wiele.. Dodam jeszcze ze podczas sesji bardzo duzo plakalam a lzy nie byly lzami tylko byly cieplym az goracacym plynem ze czulam palenie swoich policzek. Po sesji poczulam duzy spokoj ... Znalazlam odpowiedzi ktorych szukalam tyle lat. Dziekuje kochana za to co robisz,dziekuje ze jestes,dziekuje ze dałaś mi szanse na nowo pokochac siebie. Tule z miłością.
Klaudia
Cześć Aleksandra :)) Długo się zbierałam, żeby do Ciebie napisać i pewnie bym czekała jeszcze, ale chciałabym bardzo zapłacić za sesję, a nie otrzymałam od Ciebie danych 😉 Więc po pierwsze bardzo poproszę o podesłanie danych do przelewu i kwotę :)) Jeśli idzie o sesję to DŁUGO do siebie dochodziłam. Chyba jeszcze nigdy tak długo mi to nie zajęło, lecz też zdaję sobie sprawę, że dużo uwolniłyśmy. Wszystko pięknie się poukładało, wszystkie elementy, puzelki, które zbierałam od dwóch lat (bo uświadomiłam sobie kiedy dałam intencję, aby ten wzór uwolnić i było to prawie idealnie 2 lata temu - 13 października, a nasza sesja była 19 października ;). Podczas sesji miałam też jeszcze jedną rzecz, którą chciałam powiedzieć mamie, ale to już uświadomiłam sobie na koniec sesji i już nie chciałam wracać, a 3 dni po naszej sesji miałam okazję powiedzieć to mamie bezpośrednio. Idealnie więc wszechświat zadział <3 Kilka też dni po sesji miałam konsultację u fizjoterapeutki urologicznej i wyszło, że moje mięśnie dani miedncy są stale zaciśnięte, nie potrafią odpuścić, zrelaksować się. Więc znalzłam też gdzie ta blokada umiejscowiła się w ciele. Powoli wszystko zaczyna się integrować. Czuję subtelną zmianę w swoim zachowaniu. W tym jak się czuję wewnętrznie, jak już nie mam takiego wewnętrznego ciśnięcia, żeby coś robić. Że ja muszę. Obsewruję sobie to wszystko, bo jeszcze nie wiem co dalej z tym robić i czy, w ogóle mam 😉 Na razie po prostu jestem <3 Dziękuje, dziękuje, dziękuje z głębi serca. Byłaś idealną osobą do tej sesji i ogromnie się cieszę, że miałysmy okazję popracować. Mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się na żywo, abym mogła Cię przytulić prosto z serca <3 Dziękuje za to, że jesteś <3
Dominika
Cześć Olu, Minęło już kilka tygodni od naszej sesji, więc zdaję relację jak tam u mnie wrażenia po. Ogólnie, gdy wyszłam od Ciebie po sesji czułam się taka lekka, jakbym frunęła nad ziemią, miałam ochotę tańczyć i śpiewać 😊 niesamowite uczucie. Czułam jakbym zgubiła ciężar, który nagromadziłam przez lata. Po sesji mam w ogóle inne spojrzenie na relację moich rodziców, na moje dzieciństwo. Już nie czuję żalu do babci, ani do rodziców. Pomogło mi chyba to, że zaakceptowałam to, że sama sobie ich wybrałam i sama sobie założyłam pewne przekonania. Moja rodzina się nie zmieniła, ale ja już inaczej reaguję na to co mówią. Mam teraz większą przyjemność ze spędzania czasu razem, mam takie poczucie, że muszę wykorzystać czas, który nam pozostał razem, a nie rozpamiętywać dzieciństwo. Oczywiście, widzę też poprawę w wypowiadaniu swojego zdania. Łapię się na tym, gdy próbuje coś w sobie zdusić i to przełknąć i mówię sobie, że muszę to powiedzieć, bo inaczej to zostanie we mnie. Mam nawet jakieś takie wrażenie, że wróciło mi moje dawne poczucie humoru i taka lekkość. Ach no i przełamałam wstyd z tym śpiewaniem przy chłopaku 😉 Prawdopodobnie mam coś do przepracowania z mamą, bo nadal wyczuwam jakieś napięcie między nami, ale to pewnie kiedyś się zgłoszę do Ciebie 😊 Także wielkie dzięki Olu za to co robisz, jesteś aniołem tu na Ziemii. Ściskam Cię mocno.
Previous
Next