Sesje coachingowe

Praca z energią nie zawsze jest odpowiednią metodą pracy rozwojowej, szczególnie na początku drogi z rozwojem. Bywa, że zanim rozpoczniemy pracę na poziomie duszy, potrzebujemy zacząć od pracy na poziomie mentalnym, emocjonalnym, w oparciu o konkretne zasoby, aby osiągnąć swój cel. Potem, możemy zabrać się za pracę na poziomie duszy. A czasem może to iść dwutorowo. 

 

Osoby, które nie są gotowe na pracę z energią, na poziomie duszy, lub które chcą wesprzeć swój rozwój o konkretną pracę na zasobach – zapraszam na sesje coachingowe. 

 

Coaching jest wdzięcznym procesem pomagającym w wydobyciu zasobów, darów, talentów, umiejętności, które często nieodkryte są blokadą do osiągania wyznaczonych celów. Coaching pomaga także wyznaczyć cele, wytyczyć ścieżkę, którą chcemy podążać, a także stworzyć konkretny plan działania. Pomaga przyjrzeć się obecnej sytuacji w życiu z perspektywy „lotu ptaka” i podjąć odpowiednie kroki ku zmianie. Pomaga rozwijać samoświadomość, przez co poprawia jakość życia, zarówno prywatnego, jak i zawodowego. 

 


Jak przebiega sesja?

Celem pierwszej sesji jest określenie konkretnych potrzeb rozwojowych i ustalenie celów podopiecznego.  Opracowujemy indywidualny plan rozwoju oraz ustalamy zasady współpracy.

Podczas sesji pracujemy na „Tu i Teraz”, nie analizujemy przeszłości. Pracujemy na zasobach i mocnych stronach, koncentrujemy się na

osiągnięciu wyznaczonych celów. Z każdą kolejną sesją coachee poszerza samoświadomość, pogłębia poczucie sprawczości w życiu, koncentrujemy się na przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania.

 

Gwarantuję poufność, partnerstwo i 100% uważności na coachee.

Pracuję w oparciu o metodologię SET (Safety-Experience-Training), działam
zgodnie z zasadami Kodeksu Etyki ICF – International Coach Federation, wykorzystuję szeroki wachlarz narzędzi
coachingowych, psychologicznych, a także  wybrane techniki Neurolingwistycznego Programowania NLP, treningu mentalnego oraz ustawień systemowych. 

 

 

Pełny proces coachingowy trwa ok 8 – 10 sesji.
Każda sesja trwa 60 – 90 min.

 

Cena: 200zł/godzinę