ag-warsztaty

Warsztaty

Krag Kobiet & Mężczyzn – uwolnij emocje poprzez taniec intuicyjny i świadomy ruch

 

Tańczę od 7 roku życia. Jako tancerka mam na swoim koncie puchary, medale oraz dziesiątki zawodów, w trakcie których notorycznie wystawiałam się na ogromną ekspozycję społeczną oraz współzawodnictwo. Jednak to nie wyuczone kroki, zaś dopiero taniec intuicyjny pozwolił mi poczuć prawdziwą bliskość ze swoim ciałem, przepracować wewnętrzne blokady, poczucie wstydu, lęku przed oceną oraz poczuć wolność w ciele, umyśle i duszy. Wierzę, że taniec w połączeniu z muzyką mogą być doskonałymi narzędziami do pracy ze sobą.

Taniec uzdrawia, taniec leczy, taniec zwiększa świadomość naszego ciała, uczy nas otwartości na siebie, innych ludzi i otoczenie. Poprzez taniec i świadomy, uważny ruch możemy wypowiedzieć to, co trudno ubrać w słowa. Możemy uwolnić nagromadzone napięcia i emocje.

Zapraszam Ciebie do spotkania ze Sobą. W prawdzie, bez masek, bez udawania. Do odkrywania tego, jakim CUDem jesteś i dlaczego jesteś na tym swiecie.
Zapraszam Ciebie na przepiękny, głęboki warsztat pracy z ciałem, umysłem, emocjami i duszą. Do prawdziwej podróży duchowej.

Co Cię czeka?
 • praca z blokadami i schematami
 • uwolnienie emocji zaktowiczonych w ciele praca z energią żeńską i męską
 • odblokowywanie czakr
 • terapia wielowymiarowa
 • rytuały szamańskie
 • praca ze świętą rośliną – Kakao, które otwiera serce
 • medytacje
 • zwierzę Mocy
 • krąg kobiet i mężczyzn

Warsztat oparty jest o moją autorską metodę z wykorzystaniem terapii wielowymiarowej, psychologii, pracy z energią, szamanizmu, tańca i śpiewu.
Integruję swoją wieloletnią praktykę pracy z drugim człowiekiem poprzez holistyczne podejście. Nie musisz potrafić tańczyć! Nie będziemy uczyć się żadnych kroków. Zaufaj sobie! Zaufaj w pełni procesowi, przez który przeprowadzę Cię w bezpieczny sposób. Ten warsztat jest otwarty dla wszystkich Istot bez względu na wiek, płeć, rasę, poglądy polityczne czy wyznanie, a ja z ogromną przyjemnością będę towarzyszyć Ci w tym transformującym procesie. Każdy Krąg Kobiet & Mężczyzn jest inny, niepowtarzalny. Na każdym spotkaniu poruszamy inny temat, pracujemy nad innym obszarem. To sprawia, że może potraktować te kręgi jako jednorazowe spotkanie lub cykliczną możliwość spotkania się ze sobą oraz innymi istotami.


Jak się przygotować do warsztatu?
Zabierz luźne ubranie, niekrępujące ruchów, butelkę wody. Tańczymy boso. Jeśli posiadasz bęben, tamburyn, grzechotki – zabierz je na warsztat!

Zasady dotyczące zapisów: 
 • Zapisz się na sesję wybierając dogodny/wolny termin w kalendarzu na mojej stronie lub wysyłają maila na adres: aleksandra.gelo55@gmail.com
 • Dokonaj przedpłaty w wysokości 100zł, aby mieć pewność, że termin zostanie zarezerwowany dla Ciebie. Ta kwota jest gwarancją zarówno dla mnie, jak i dla Ciebie, że szanujemy wzajemnie swój czas.
 • Rezerwacja terminu bez wpłacenia zaliczki wygasa po 24h.
 • Pozostała część kwoty płatna jest przelewem na konto lub gotówką po sesji.
 • W przypadku rezygnacji z sesji do 24h zaliczka pozostaje bezzwrotna.
 • W przypadkach losowych prośba o pilny kontakt ze mną pod nr tel 605 616 387
PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
29
30
31
1
2
3
4
Wydarzenie dnia 1st luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 2nd luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 3rd luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 4th luty
Brak wydarzeń
5
6
7
8
9
10
11
Wydarzenie dnia 5th luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 6th luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 7th luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 8th luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 9th luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 10th luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 11th luty
Brak wydarzeń
12
13
14
15
16
17
18
Wydarzenie dnia 12th luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 13th luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 14th luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 15th luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 16th luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 17th luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 18th luty
Brak wydarzeń
19
20
21
22
23
24
25
Wydarzenie dnia 19th luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 20th luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 21st luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 22nd luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 23rd luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 24th luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 25th luty
Brak wydarzeń
26
27
28
29
1
2
3
Wydarzenie dnia 26th luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 27th luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 28th luty
Brak wydarzeń
Wydarzenie dnia 29th luty
Brak wydarzeńPoznaj opinie uczestników Kręgów dla Kobiet & Mężczyzn

Kasia
Ola, krąg zaskoczył mnie bogactwem doznań. Genialnie połączyłaś elementy szamanizmu z naprawdę niezłą imprezą. Wszystko w doskonałej kolejności i jakości. Czuć w tym było całą Twoją duszę, dosłownie jakby jakiś magiczny pył obsypał Ciebie i to miejsce. Bardzo Ci dziękuję za bezpieczną, świętą przestrzeń, za prowadzenie i czucie. W moim życiu przyszedł czas na radykalne odcięcie się od blokujących przekonań, a to, co miało miejsce podczas kręgu, pięknie wpasowało się w ten proces.
Ania
Dziś chyba jestem w stanie lepiej zebrać myśli, choć teraz coraz więcej i częściej czuję, że słowa nie są w stanie oddać tego co czuję i czego doświadczam i na jakim głębokim poziomie się to odbywa. Mój umysł nie nadąża za sercem, a ono czuje, czuje tak wiele. Jakby choćby to, że kiedy pytam siebie kiedy zaczął się mój rozwój, moja duchowa podróż, to odpowiedź jest taka, że nie ma ona początku ani końca. Bo wszystko przeplata się ze sobą i mam w sobie coraz więcej zgody i akceptacji na to, żeby czuć wdzięczność i miłość w sercu właśnie za lekcje jakich doświadczam tutaj na planecie Ziemia. Że choć kiedyś nie miało to sensu, to dziś tak wiele niesamowitych wglądów mi to daje, tak wiele samopoznania i samoświadomości. Jednym z najbardziej potężnych doświadczeń jest rozpoznanie po niedzielnym kręgu, że w stracie mojej córeczki Amelki, która opuściła nas w 12 tygodniu mojej ciąży i 12 tygodniu swojego życia, mój największy ból i żal nie dotyczył braku przestrzeni na moją żałobę, bo ona była długa, spokojna, z przestrzenią na łzy i z wsparciem od najbliższych mi osób. Największy ciężar jaki nosiłam w sercu to był brak zgody i brak przestrzeni na miłość jaka zrodziła się między mną a tą cudowną istotą, która do mnie przyszła. Żal i strata zamazały lub też wyparły uczucie miłości, którego wcześniej nigdy nie nazwałam wprost. Płakałam nad stratą bez uznania miłości jaką obdarzyłam moje dziecko. I choć nie mogłam jej powiedzieć tego osobiście, nie dałam sobie również prawa żeby to w ogóle poczuć w sobie. Dziś czuję tę pełnię. Czuję tą miłość. Czuję się kompletna. Czuję się wystarczająco dobra. I kiedy myślę o sobie: Jestem miłością - to czuję zupełnie coś innego niż czułam jeszcze w sobotę przed kręgiem. Czuję to w każdej komórce mojego ciała. Czuję wolność i jednocześnie niesamowite połączenie ze wszystkim i wszystkimi wokół. I czuję pełną akceptację na wszystko co może jeszcze do mnie przyjść. Totalne otwarcie. Jestem w drodze i dziękuję, że towarzyszą mi w niej tacy przewodnicy jak Ty <3
Monika
Cześć Kochana Olu, dziękuję Ci za wspaniałą pracę i przestrzeń, którą stworzyłaś na ceremonii. Czułam początkowo mocno przeszkadzajki, które pięknie odprowadzałaś i czyściłaś aby przestrzeń była bezpieczna. Ja nie nastawiałam się na nic celowo przed ceremonią tylko na to co ma przypłynąć. Rano o 12:12 uruchomiłam spore uwalnianie wielu aspektów i ciekawa byłam co się zadzieje na ceremonii. Praca podczas całego czasu w przestrzeni ceremonii była naprawdę mocna i piękna. Bardzo dużo odczuwałam i widziałam w tej przestrzeni. Było to dla mnie naprawdę piękne i ciekawe doświadczenie. Dałam się ponieść całemu pięknu samej siebie. Pięknie poprowadziłaś ceremonię i cieszę się, że była dla mnie kontynuacją ważnego procesu, który juz wcześniej rozpoczęłam. Na początku przed otwarciem kręgu bardzo źle się czułam, bo odczuwałam mnóstwo ciężkich wibracji w polu od osób wokół oraz szczepionki. Tak się już dzieje, gdy przebywam wśród takich energii od razu je odczuwam, tak jak czułam dużo wspaniałych energii, które też były wokół. Później po otwarciu kręgu kiedy wszyscy zajęli się swoim światłem i własną pracą, poczułam ulgę i mogłam zająć się sobą. Moje doświadczenie w tej przestrzeni dało mi sporo do zrozumienia. Pięknie się wytańczyłam i odblokowałam kolejne części w swoim ciele, a przede wszystkim gardło, bo kiedyś śpiewałam pięknym sopranem jak byłam w szkole baletowej. Na kręgu gardło mocno mnie przyparła do muru i puściły wszystkie blokady, jak zaczęłam śpiewać i dostałam piękne komplementy po ceremonii. Poczułam się taka szczęśliwa. Dziękuję Ci za Twoje słowa przy oczyszczaniu szałwią, bo wspomniałaś abym nie zwracała uwagi na opinie innych i oceny kierowane do mnie. Faktycznie całe życie się tym przejmowałam i tylko mnie umocniły Twoje słowa, aby być sobą i w swojej prawdzie tu i teraz. Jesteś cudowną i piękną duszą i praca z Tobą pozostawiła na mej buzi piękny uśmiech i ciepło w sercu.
Grzegorz
Hej Olu 🙂 To niedzielne spotkanie to znów był wyjątkowy czas. Tak naprawdę to trudno mi jest dokładnie opisać to co się wydarzyło, bo z jednej strony czuję głęboki spokój i mam w sobie dużą uważność, a z drugiej strony ciągle widzę tę ciemność, która była ze mną w czasie bębnów. I myślę ciągle co to było. Czy to coś z czego chciałem się wydostać widząc tylko mały tunel ze światłem, nie jest przypadkiem ze mną od początku? Dziwne to trochę i mam też takie myśli, o których pisała Ania w swojej relacji, że nie jestem wystarczający. Na kręgu wokół świecy były mniejsze świece i jedna była już zgaszona, wypalona i ja ciągle myślałem, że ta świeczka to ja. Nie wiem czy to ma jakiś sens.
Previous
Next